Userai le Monete del tuo saldo per partecipare a questo torneo
Puoi annullare il tuo risultato attuale e riprovare.
Una volta presa questa decisione, i tuoi progressi attuali in questo torneo saranno persi e ricomincerai da capo.
Required coins
Il tuo saldo
Utilizza le Monete e Partecipa
Annulla e Riprova
Elimina

Demo slotu Cowboy Coins | Najnowsza premiera w naszej ofercie slotów Pragmatic 

Yee-haw! Dziki Zachód pojawia się na bębnach w tym najnowszym wydaniu slotu od Pragmatic Play, Cowboy Coins! Miasteczka amerykańskich granic były znane jako dom dla kowbojów i ich rodzin, podczas gdy szeryf starał się jak najlepiej powstrzymać bandytów przed plądrowaniem sklepów i rabowaniem banków! Ten najnowszy slot internetowy przynosi zabawę pełną dzikiego zachodu na pulpit lub urządzenia mobilne, z dodatkową rundą bonusową, która może przybliżyć Cię o krok do ogromnej maksymalnej wygranej, jaką oferuje ta najnowsza premiera! 

Slot Cowboy Coins – symbole i siatka  

Slot Cowboy Coins jest ustawiony na bębnach o siatce 3x4x4x4x3 w grze podstawowej, z możliwością zwiększenia jej w rundzie darmowych respinów – więc wiesz, że czeka Cię rodeo z tą premierą! Bębny są oprawione w złoto, z kowbojami, kowbojkami, bandytami, szeryfem i innymi symbolami kart, czekając aż dopasujesz je do 2304 sposobów na wygraną, które oferuje ten slot. Gra posiada również 8 specjalnych symboli, które przyjmują postać losowych rekwizytów, które można znaleźć za zardzewiałymi drzwiami w saloonie tego starego górniczego miasta. Wskocz na konia (lub zakręć bębnami) i zobacz jakie wygrane czekają w tej ekscytującej premierze slotu!  

Slot Cowboy Coins – drogi bonusowe pełne symboli specjalnych  

Najnowsza premiera od Pragmatic Play zawiera unikalną rundę respinów, która może zostać uruchomiona, gdy trafisz 3 lub więcej symboli Scatter w jednym obrocie na bębnach. Podczas tej rundy dodatkowy rząd, w którym znajdują się 3 symbole, jest dodawany do górnej i dolnej części bębna, dając Ci dodatkowe szanse na wielkie wygrane! Runda rozpocznie się z 3 respinami, a gdy przynajmniej jeden symbol pieniędzy lub specjalny trafi na bębny, respiny zostaną zresetowane do 3!   

Jeśli bębny na końcach zostaną wypełnione symbolami, zostaną one jednorazowo wydłużone o jedną pozycję – coś jak ostrzeżenie od szeryfa! Wszelkie symbole pieniędzy lub symbole specjalne, które trafią na bębny, również pozostaną na nich do końca rundy, a jeśli ekran zostanie wypełniony symbolami po wszystkich możliwych rozszerzeniach, runda zakończy się – lub gdy nie pozostaną już żadne respiny.  

Nie zdradzając zbyt wiele, przeczytaj naszą recenzję slotu Cowboy Coins, aby poznać wszystkie soczyste szczegóły dotyczące 8 (tak, 8) symboli specjalnych na bębnach, które mogą przybliżyć Cię o krok do maksymalnej wygranej 30 000x! Wypełnij kieszenie złotymi monetami po każdej wygranej w tym slocie, ciesząc się fantastycznym doświadczeniem gry w tej wspaniałej premierze slotu od Pragmatic Play!